Neden Sürdürülebilirlik?

Günümüzün globalleşen dünyasında, şirketlerin sadece ekonomik kazançlarını değil, çevresel ve sosyal etkilerini de dikkate almaları gerekmektedir. Sürdürülebilir bir işletme olmak, şirketlere sadece doğal kaynakları koruma ve toplumsal sorumluluklarını yerine getirme avantajı sağlamaz, aynı zamanda uzun vadede finansal başarı ve endüstri liderliği için de bir temel oluşturur.

Dünyamızı korumanın yanı sıra sürdürülebilir bir işletme olmak rekabet avantajıdır. Sürdürülebilir bir şirket olmanın toplum üzerinde olumlu bir etkisi vardır ve müşterilerinizin, çalışanlarınızın, yatırımcılarınızın ve tedarik zincirinizin artan beklentilerini karşılar.

The Disruption House Challenges

Sürdürülebilirlik Hedefleriniz Nelerdir?

Kapasite Geliştirme
The Disruption House - Link Arrow
Daha fazla bilgi
Özgünlük Oluşturma
The Disruption House - Link Arrow
Daha fazla bilgi
Sürdürülebilirlik Liderleriyle Rekabet Edin
The Disruption House - Link Arrow
Daha fazla bilgi

Daha iyi bir yarın yaratmanıza yardımcı olmak için buradayız

Şirketinizin hedeflerine ulaşmasını ve sürdürülebilir iş başarısı elde etmesini sağlayan paha biçilmez ESG içgörülerine uygun fiyatlı erişimden yararlanın.

Hızlı, uygun fiyatlı ESG öngörüleri ve eylemleri

KOBİ’lere rekabet avantajı sağlayan en kaliteli değerlendirmelere, analizlere ve danışmanlık tavsiyelerine öncü, uygun maliyetli erişim sunmak için yenilikçi teknolojileri engin ESG uzmanlığıyla birleştiriyoruz.
The Disruption House - Help to get started

Baştan sona kadar destek

Yaptığımız her şey verimlilik, etki ve maliyet azaltmak için optimize edilmiştir. Ancak aynı zamanda belirgin bir şekilde kişisel bir dokunuş da sağladığımızı göreceksiniz. Başlangıçtan ESG yolculuğunuzun gelişimine kadar, her adımda yanınızdayız.
The Disruption House - Driving and delivering positive

Olumlu değişim yaratın

İşinizde ve daha geniş anlamda dünyada bir fark yaratmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Bunu, tavsiyelerimizi özelleştirerek ve başkalarına sürdürülebilir başarı sağlama konusunda ilham vermeniz için sizi destekleyerek yapıyoruz.

Tam Büyüme Potansiyelinizin Kilidini Açın

Dünyanın her yerindeki şirketlerin daha iyi iş yapabilmesini istiyoruz. Hızlı sürdürülebilirlik kıyaslamalarına ve dünyaya maliyeti olmayan ESG referanslarına yatırım yaparak rekabet avantajı elde edebilirsiniz.

Faydalanabileceğimiz
Hizmetlerimiz:

ESG İçgörüleri ve Bilgileri

The Disruption House - ESG insights and intelligence

İş direnci değerlendirmeleri

The Disruption House - Business resiliency assessments

Sektöre özgü referans kıyaslaması

The Disruption House - Sector-specific benchmarking

Hızlı, uygun fiyatlı, detaylı raporlar

The Disruption House - Fast affordable in-depth reports

İyileştirmeler için öneri ve eylemler

The Disruption House - Advice and actions for improvements​

Neden The Disruption House ile Çalışmalısınız?

Hızlı sürdürülebilirlik değerlendirmelerimiz, sektöre özgü referans ölçütlerimiz ve uygulanabilir içgörülerimiz bilinçli olarak uygun fiyatlıdır. ESG yolculuğunuza her adımda sizi yönlendirecek uzman rehberlerimizin güveniyle başlayabilirsiniz.

Oyunu değiştiren uygun fiyatlılık

TDH sürdürülebilirlik analizi konusunda uzmandır. Başlangıç, büyüme aşamasındaki ve büyük şirketler için etkileyici hızda ve uygun fiyatlı ESG incelemeleri ve referans ölçütlerini, öncü danışmanlık içgörüleriyle birleştirerek işinizin genel performansını artırmaya yardımcı oluyoruz.

Sürdürülebilir iş başarısına ilham vermek

KOBİ’lerin hedeflerine ve sürdürülebilir iş başarısına ulaşmalarını sağlayan yüksek kaliteli ESG içgörüleri ve bilgilerine kolay, uygun fiyatlı erişim sağlama konusunda tutkulu bir şekilde çalışıyoruz.

Uluslararası güvenilebilirlik

TDH İngiltere bazlı bir şirket olarak; Avrupa Birliği, İngiltere ve Amerika gibi sürdürülebilirlik yönetmeliklerinde lider ülkelerin kriterlerine hakimdir. TDH’den aldığınız ESG raporları, uluslararası geçerliliğe sahip olacaktır.

Hızlandırılmış ESG ve iş sürekliliği içgörüleri ile büyümenize yardımcı oluyoruz:

• Kârlarınızı artırın
• Yeni müşteriler kazanın
• İş risklerini hafifletin
• Verimliliği artırın
• En iyi yeteneklere ilgi çekin
• Çalışanları tutun
• Yatırımcıları çekin
• Kredi notunuzu iyileştirin

Neden sürdürülebilir bir şirket olmak istiyorsunuz?

ESG

Yalnızca sürdürülebilir büyümeyi teşvik etmekle kalmayıp aynı zamanda paydaşlarınız ve gezegen için uzun vadeli değer yaratmak mı istiyorsunuz? Bu amaca ulaşmak için ESG ilkelerini iş stratejinize entegre etmek çok önemlidir.
The Disruption House - ESG

İş Direnci

İşletmenizin dayanıklılığını artırmanız mı gerekiyor? Sürdürülebilir büyüme ve başarıyı teşvik ederek, zorluklarla mücadele etmek ve fırsatlardan yararlanmak için uyum sağlama yeteneğinizi geliştirmenize yardımcı olacağız.

Referanslarımız

Bugün Başlayın

Uzman değerlendirmesi ve analizine hızlı erişimin yanı sıra en iyi danışmanlık bilgileri ve önerilerini çok uygun bir fiyata sağlayan, oyunun kurallarını değiştiren bir hizmeti keşfedin.

The Disruption House - ESG Score Card

Sürdürülebilir bir gelecek için işbirliklerimiz

Sürdürülebilir ve dayanıklı bir gelecek vizyonumuzu paylaşan güçlü bir ağ

ile işbirliği içinde çalışıyoruz. Birlikte ESG inovasyonunu teşvik ediyor ve işletmeleri sürdürülebilirlik yolculuklarında destekliyoruz.

Book a Discover Session